• 19 Mayıs San. Sitesi. 88. Sokak No: 10 Samsun
  • +90 362 266 55 56

Kurumsal

Samtaş Ambar

Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Amasya, Sinop ve Çorum illerine tam zamanında teslimat 1975 'ten bu yana...

1975 yılında sektöre giren ve bugüne kadar işimizi layıkı ile yaparak Karadeniz Bölgemizin esnaf ve tüccarlarına hizmet vermekteyiz. Son 17 yıldır bayrağı devralan 3.kuşak yani bizler vizyonumuzla başta Samsun'a ve ilçelerine olmak üzere Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Amasya, Çorum ve Sinop il ve ilçelerine güven taşımaktayız.... Samtaş Taşımacılık, bireysel ve kurumsal gelişim için sonsuz fırsatlar sunan "değişimi" hiç durmayan bir şirkettir. Firmamız tüm komplike taşıma işleri organizatörlüğü gerçekleştirebilmek adına gerekli olan N1, N2 ve G1 Yetki Belgelerine de sahiptir..

İş Ahlakı

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Verimlilik

Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.